2019-05-08 19:55:15

Sokół Sieniawa zremisował z Chełmianką Chełm

(fot. archiwalne)
Sokół Sieniawa w wyjazdowym meczu zremisował z Chełmianką Chełm 1-1. Obie bramki padły w ostatnich dziesięciu minutach spotkania.

Kibice, którzy przybyli w środowe popołudnie na stadion przy ulicy Szwoleżerów, aby obejrzeć mecz Chełmianka Chełm z Sokołem Sieniawa do przerwy nie zobaczyli żadnej bramki, mimo kilku niezłych sytuacji z obu stron.

Pierwszy cios zadał Mateusz Kompanicki, który w 83. minucie wyprowadził gospodarzy na prowadzenie. Na odpowiedź graczy Sokoła nie trzeba było długo czekać.

W 85. minucie stan meczu strzałem z rzutu karnego wyrównał Michał Smolarczyk. Do końca meczu wynik nie uległ zmianie i drużyny podzieliły się punktami.

Dzięki remisowi Sokół Sieniawa ma na swoim koncie 37 punktów i wciąż wyprzedza dzisiejszego rywala o 2 oczka.

1-0 Mateusz Kompanicki (83)
1-1 Michał Smolarczyk (85)