2019-05-06 17:03:35

Klasa O Dębica: Korona Majdan Królewski wygrała drugi mecz z rzędu u siebie [Podsumowanie 23. kolejki]

Koronie Majdan Królewski dobrze się gra u siebie (fot archiwum)
Beniaminkowi z Majdanu Królewskiego służy gra u siebie, bowiem sięgnął po drugi komplet z rzędu. Drużyny z czołówki ligowej pewnie pokonały swoich rywali.

Sokis Chorzelów przegrał z drugim zespołem Stali Mielec 0-3. Wynik meczu otworzył Konrad Juszyński w 11. minucie, który skierował futbolówkę do własnej siatki. Kolejne bramki padły dopiero po przerwie autorstwa Bartosza Ochaba i Jakuba Turczyna.

Płomień Zagorzyce uległ Victorii Czermin. Goście na prowadzenie wyszli w 10. minucie po strzale Arkadiusza Trzpisa. Dziesięć minut przed przerwą było już 0-2 za sprawą Mateusza Krężela, a 180 sekund później Jan Świst podwyższył na 0-3. Rzutem na taśmę przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę piłkę w siatce umieścił Franciszek Pazdan. W drugiej połowie bramkę dołożył Jakub Trzpis.

Lechia Sędziszów Małopolski pewnie pokonała Kaskadę Kamionka. Gospodarse do przerwy prowadzili już 2-0 po trafieniach Mateusza Smolińskiego i Bartłomieja Posłusznego. Szybko po zmianie stron podwyższył Kamil Potwora. Niedługo po tym na straty zmniejszył Konrad Świniuch. Wynik meczu w 69. minucie ustalił Jakub Makuch.

Korona Majdan Królewski na swoim stadionie wygrała z LKS-em Wiewiórka. Wynik meczu otworzył w 20. minucie Piotr Sadecki. Kolejne gole padły dopiero w drugiej połowie i najpierw na 2-0 gola zdobył Łukasz Rębisz w 62. minucie. Rezultat meczu w 89. minucie ustalił Aleksander Durak.

1-0 Piotr Sadecki (20)
2-0 Łukasz Rębisz (62)
3-0 Aleksander Durak (89)