2019-05-02 08:37:00

Klasa O Krosno: Start Rymanów przegrał z Przełęczą Dukla [Podsumowanie 21. kolejki]

Przełęcz Dukla pewnie pokonała Start (fot. Bogusław Szczurek)
Bijąca się o utrzymanie Przełęcz pewnie wygrała i odskoczyła od strefy spadkowej. Kolejny krok w kierunku czwartej ligi wykonał Partyzant, a Czarni zachowali drugą lokatę.

Partyzant Targowiska w wyjazdowym spotkaniu ograł Tempo Nienaszów. Wynik w 7. minucie meczu otworzył Krystian Szubrycht, a po ośmiu minutach Marcin Borowczyk podwyższył na 0-2. W drugiej odsłonie bramkę dołożył jeszcze Konrad Kubal i ustalił rezultat spotkania.

Czarni 1910 Jasło pokonali na wyjeździe Iskrę Przysietnica. Gole dla jaślan padły w drugiej odsłonie po uderzeniach Michała Gabryela, Dominika Wilka oraz Krzysztofa Szydło.

Przełęcz Dukla pokonała Start Rymanów. Wynik meczu w 6. minucie otworzył Mateusz Woźniak. Kolejne gole padły po zmianie stron i szybko na 2-0 podwyższył Jakub Kudła. Rezultat w 68. minucie ustalił Krystian Frączek.

1-0 Mateusz Woźniak (6)
2-0 Jakub Kudła (52)
3-0 Krystian Frączek (68)

Przełęcz Dukla: Fornal - Krówka(60. Korzec), Zima, M. Mierzejewski, Kudła, - Woźniak, Krzywda, K. Moszczyński(80. W. Moszczyński), Mielech (67. Prętnik), Wajs(84. Bauer) - Frączek (82. T. Mierzejewski)