2019-05-01 17:05:32

Sokół Sieniawa padł w Ostrowcu Świętokrzyskim. KSZO z kompletem punktów

(fot. KSZO Ostrowiec)
Sokół Sieniawa tym razem wrócił z wyjazdu bez punktów. Piłkarze Szymona Szydełko ulegli na wyjeździe KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 0-1.

Nie oglądaliśmy bramek w pierwszej połowie meczu pomiędzy KSZO Ostrowiec Świętokrzyski a Sokołem Sieniawa w ramach rozgrywek 3 ligi gr. IV.

Decydujące o losach meczu trafienie miało miejsce w 69. minucie meczu. Michał Grunt zdobył bramkę i wyprowadził gospodarzy na prowadzenie. Ten sam zawodnik pokonał debiutującego w III lidze w bramce Sokoła (jak rówież w ligowych rozgrywkach seniorskich) Krystiana Bułę w doliczonym czasie gry i trzy punkty zostały w Ostrowcu Świętokrzyskim.

1-0 Michał Grunt (69)
2-0 Michał Grunt (90)