2019-04-29 19:30:00

Klasa O Krosno: Partyzant Targowiska pokonał Czarnych 1910 Jasło [Podsumowanie 20. kolejki]

Partyzant Targowiska pokonał Czarnych Jasło (fot. archiwum)
Piłkarze Wojciecha Koguta w meczu z wiceliderem udowodnili że nieprzypadkowo są na pierwszej lokacie. Markiewicza Krosno zmarnowała szanse zamiany miejscami z Czarnymi Jasło.

Wisłok Sieniawa przegrała z Naftą Jedlicze 0-2. Goście na prowadzenie wyszli rzutem na taśmę przed przerwą po uderzeniu Tomasza Miłosza. Szybko po zmianie stron podwyższył Damian Limberger.

Kotwica Korczyna podzieliła się punktami z Markiewicza Krosno, a gole padły w samej końcówce spotkania. Jako pierwszy do bramki trafił Marcin Żywiec w 81. minucie. Sześć minut później sedzia zawodów podyktował jedenastkę, do której podszedł Łukasz Zych i ustalił wynik meczu.

Partyzant Targowiska pokonał Czarnych 1910 Jasło w meczu na szczycie. Miejscowi wyszli na prowadzenie w 26. minucie za sprawą Karola Dobrzańskiego i jednobramkowe prowadzenie utrzymało się do przerwy. Kwadrans po wznowieniu wyrównał Damian Kulig. Lider rozgrywek nie pozostawał dłużny i w 83. minucie Radosław Macnar ustalił wynik meczu.

1-0 Karol Dobrzanski (26)
1-1 Damian Kulig (60)
2-1 Radosław Macnar (83)

Partyzant Targowiska: Niemiec – Sieniawski, Chmielowski, B. Wilk, Penar - Kielar, K. Dobrzański (86. Szelc) – Macnar (88. Pelczar), Borowczyk, Szubrycht (90. Kamola) - Kozubal

Czarni 1910 Jasło: Niemczyński - Myśliwiec, Wyderka, Szopa (86. Pałucki), Borowiec - Setlak (85. Bilski), Musiał, Wójtowicz, D. Wilk (85. Biernacki), Rodak - Kulig (62. Szura).