2019-04-27 19:04:08

MUKS Sokół Kolbuszowa Dolna pokonany przez MKS Polonię Przemyśl

W meczu 25. kolejki IV ligi podkarpackiej MUKS Kolbuszowa Dolna został pokonany przez Polonię Przemyśl 1:3.

Niedzielne spotkanie w Kolbuszowej zakończyło się przegraną gospodarzy, którzy okazali się gorsi od MKS Polonii Przemyśl.

Tuż przed gwizdkiem sędziego, oznaczającym koniec pierwszej połowy meczu, gola dla drużyny z Przemyśla strzelił Mateusz Wanat. Natomiast zaraz po rozpoczęciu gry, bo w 54 minucie, na 2 do 0 piłkę do bramki skierował Jakub Głuszko.

Gol honorowy zdobyty przez drużynę MUKS Kolbuszowa Dolna padł 20 minut później. Jego wykonawcą był Łukasz Korab. Nie była to jednak ostatnia bramka w meczu, którą na 3:1 strzelił zawodnik Polonii Paweł Piątek.

0-1 Mateusz Wanat (40)
0-2 Jakub Głuszko (54)
1-2 Łukasz Korab (74)
1-3 Paweł Piątek (85)