2019-04-27 13:04:39

KS Legion Pilzno u siebie zagrał na remis z JKS Jarosław

( fot. Natalia Styś )
KS Legion Pilzno nie dał się tak łatwo i dążył do wygranej lecz musiał się podzielić punktami z JKS Jarosław.

Wynik spotkania otworzył Jarosław. W  13 minucie w sytuacji sam na sam od poprzeczki mocnym strzałem popisał się Paweł Oziębło.

Po zmianie stron na remis strzeliło Pilzno zdobywcą tej bramki był Damian Wolański który trafił z główki.

Kolejny gol 20 minut później dla Pilzna zdobył ten sam zawodnik Damian Wolański, po błędach obrony.

Już każdy myślał że spotkanie zakończy się wygraną Pilzna, gdy nagle w 80 minucie sędzia wskazał wapno dla JKS-u. Do rzutu karnego podszedł Sebastian Pawlak i bezbłędnie trafił na 2-2 dając tym samym jeden punkt swojej drużynie.

0-1 Paweł Oziębło
1-1 Damian Wolański
2-1 Damian Wolański
2-2 Sebastian Pawlak ( karny )

KS Legion Pilzno : Mazur – Tragarz, Bytnar, Florian, Tomasiewicz, Wolański, Kędzior, Chmielowski, Ziaja, Cichowski, Łączyński

JKS Jarosław : Lis – Sobolewski, Saramak, Gwóźdź, Ptasznik, Bańka, Brodowicz, Rabczak, Pilch, Oziębło, Pawlak

Sędziował : Gerard Gawron ( Krosno )