2019-04-22 10:00:00

Klasa O Rzeszów: Rezerwy Resovii przegrały z Błażowianką Błażowa [Podsumowanie 21. kolejki]

Błażowianka pokonała wyżej notowane rezerwy Resovii (fot. archiwum)
Lider z Głogowa Małopolskiego w wielką sobotę świętował podwójnie, bowiem oprócz wygranej w Trzebowisku, punkty stracił także wicelider. Sokół podzielił się punktami z Jednością.

Sokół Sokołów Małopolski zremisował z Jednością Niechobrz, a kibice w pierwszej połowie zobaczyli aż cztery gole. Najpierw w 9. minucie do siatki trafił Michał Uram otwierając wynik meczu, zaś dziesięć minut później wyrównał Łukasz Kalandyk. Po kolejnych dziesięciu minutach było już 1-2 dla Jedności, a bramkę zdobył Dariusz Szeliga. 180 sekund później wynik spotkania ustalił Sebastian Rodzeń.

LKS Trzebowisko uległo liderowi rzeszowskiej okręgówki, Głogovii Głogów Małopolski. Dublet ustrzelił Łukasz Szczoczarz rozpoczynając strzelanie w 7. minucie, a kończąc je 17 minut przed końcem meczu.

Resovia II uległa u siebie Błażowiance Błażowa w identycznym rezultacie jak Trzebowisko z Głogovią. Wynik spotkania otworzył w 9. minucie Maciej Kruła i wynik ten utrzymał się do przerwy. Po zmianie stron bramkę jeszcze dołożył Przemysław Kanach.

0-1 Maciej Kruła (9)
0-2 Przemysław Kanach (56)