2019-04-20 18:15:40

Igloopol Dębica w końcu zapunktował, Przełom Besko bez szans w tym starciu

( fot. Natalia Styś )
Igloopol Dębica w ostatnim czasie miał problem aby zdobyć 3 punkty w meczu, jednak tym razem udało się im zapunktować. Przełomem Besko bez szans w tym spotkaniu.

Worek z bramkami otworzył dopiero w 32 minucie Kamil Rokita. Dziesięć minut później wynik na 2-0 podwyższył Aleksander Ligęzka.

Przed samym zakończeniem pierwszej połowy gola do szatni w 45 minucie zdobył Łukasz Stefanik.

W drugiej połowie zobaczyliśmy już tylko jednego gola, w 47 minucie na 4-0 zamykając tym samym wynik spotkania gola dla Igloopolu strzelił Kamil Rokita.

W 73 minucie Przełom Besko musiał radzić sobie w dziesiątkę, czerwoną kartką ukarany został Michał Śmietana.

Igoopol Dębica - Przełom Besko 4-0 (3-0)

1-0 Kamil Rokita
2-0 Aleksander Ligęzka
3-0 Łukasz Stefanik
4-0 Kamil Rokita