2019-04-20 17:04:19

Sokół Nisko pozostaje w grze o utrzymanie. Pokonali Orzeł Przeworsk

Sokół Nisko wygrał z Orłem Przeworsk i zbliżył się do bezpiecznej strefy na pięć punktów. (fot. Natalia Styś)
Sokół Nisko wygrał z Orłem Przeworsk 2-1 w bardzo ważnym meczu o utrzymanie w 4 lidze. Ekipa z Niska zbliżyła się do Orła na trzy "oczka".

W meczu pomiędzy Sokołem Nisko a Orłem Przeworsk w pierwszej połowie nie oglądaliśmy bramek. Obie ekipy weszły w mecz, jakby sparaliżowane stawką meczu.

Wynik spotkania w 67. minucie otworzył Damian Juda i gospodarze wyszli na prowadzenie. Piłkarze Grzegorza Sitka odpowiedzili po zalewie siedmiu minutach za sprawą Kamil Kmiotka.

O zwycięstwie Sokoła Nisko zdecydowało trafienie Jacka Stępnia, który trafił do siatki Orła dziesieć minut przed końcem meczu.

1-0 Damian Juda (67)
1-1 Kamil Kmiotek (74)
2-1 Jacek Stępień (80)