2019-04-20 16:58:58

Stal Rzeszów nie dała szans Wiśle Puławy

Stal Rzeszów pokonała Wisłę Puławy 2-0. (fot. Radek Kuśmierz)
Stal Rzeszów pokonała Wisłę Puławy w Wielką Sobotę 3-0. Gole dla "Biało-niebieskich" zdobyli Damian Kostkowski,  Wojciech Reiman oraz Tomasz Płonka.

Pierwsza bramka w meczu pomiędzy Stalą Rzeszów a Wisłą Puławy padła siedem minut przed końcem pierwszej połowy. Autorem premierowego trafienia w tym meczu był Damian Kostkowski. Takim rezultatem zakończyła się pierwsza część gry.

Cztery minuty po zmianie stron piękną bramkę zdobył Wojciech Reiman i gospodarze prowadzili dwoma bramkami. "Duma Powiśla" nie miała argumentów w ataku i praktycznie nie zagrażała bramce Stali.

Wynik meczu na 3-0 ustalił Tomasz Płonka w 76. minucie meczu. Napastnik Stali Rzeszów nie miał problemów z zamianą rzutu karnego na gola.

1-0 Damian Kostkowski (37)
2-0 Wojciech Reiman (49)
3-0 Tomasz Płonka (76)