2019-04-17 18:25:50

Stal Rzeszów pokonała Wisłokę Dębica

Stal zameldowała się w kolejnej rundzie OPP (fot. archiwum)
Podopieczni Janusza Niedźwiedzia pokonali widelidera czwartej ligi i zameldowali się w kolejnej rundzie Okręgowego Pucharu Polski.

Stal Rzeszów wyszła na mecz z Wisłoką Debica w dość rezerwowym składzie. Rzeszowianie jednak od początku byli faworytem w tym meczu, a w bramce Stali zadebiutował Dominik Kalinowski. Goście od początku meczu dążyli do zdobycia bramki, jednak piłkarze Dariusza Kantora dobrze spisywali się w obronie.

Wicelider trzeciej ligi jednak nie zatrzymywał się i 23. minucie Szymon Kobusiński pokonał Jakuba Szawaryna, który w minionej rundzie bronił barw klubu z ulicy Hetmańskiej 69. Stal nadal napierała na czwartoligowca, jednak do przerwy więcej goli nie padło.

Po zmianie stron rzeszowianie nadal szukali kolejnych bramek, lecz dobrze grający tego dnia piłkarze Wisłoki uniemożliwiali zdobycie gola wyżej notowanemu rywalowi. W 52. minucie dogodną okazję na podwyższenie rezultatu, bowiem sędzia Dominik Paul podyktował rzut karny. Do piłki podszedł Łukasz Mozler, lecz jego uderzenie zatrzymał Szawaryn.

Gospodarze starali się jeszcze atakować i chcieli doprowadzić do wyrównania. To jednak było za mało na drugą drużynę trzeciej ligi, która w końcówce meczu zaczęła się rozkręcać. W 82. minucie Damian Kostkowski podwyższył na 0-2, a 180 sekund później wynik ustalił Kobusiński.

Wisłoka Dębica - Stal Rzeszów 0-3 (0-1)

0-1 Szymon Kobusiński (23)
0-2 Damian Kostkowski (84)
0-3 Szymon Kobusiński (87)

futbolowo 2019-04-17 19:07:09

Wynik gorszy niż gra, były ze dwie sytuacje, gdzie można było ukłuć ale na razie Stal niestety piłkarsko poziom wyżej
Brawa dla Wisłoki za zostawione serce i zaangażowanie na boisku, z takim nastawieniem III liga jak najbardziej realna

~anonim 2019-04-17 19:14:06

Wisłoce życzę awansu. Bardzo dobrze zaprezentowała się na tle wyżej grającego na codzien przeciwnika.

biało-niebieski 2019-04-17 19:59:11

Za nasze miasto i za te barwy oddamy całe życie swe! Zwyciężaj dla nas my zwyciężamy Stalo rzeszowska Kocham Cię!!!

widz 2019-04-17 20:19:29

patrzac przez pryzmat innych druzyn z 3 ligi to powiem wam od razu ze tak grajac jak dzis to dol tabeli bez dwoch zdan, Stal pokazala lepsza pilke i zasluzenie wygrala

kibic 2019-04-17 20:41:51

Skoro trener Kantor nie idzie do zawodników w przerwie tylko siedzi na pogaduszkach to albo ta drużyna nie potrzebuje trenera bo i tak gra swoje albo trener Kantor robi sobie jaja ze swojej pracy. Zakładając nawet, że to puchar to pewien profesjonalizm i odpowiedzialność nawet na tym poziomie rozgrywek sie nam kibicom należy a przede wszystkim należy się piłkarzom.

nn 2019-04-17 22:11:41

NIE piszcie takich rzeczy bo znowu cenzura wszystko wykasuje jak w niedzielę,tylko same superlatywy.

~anonim 2019-04-17 22:27:26

Z czym wisloka do 3 ligi

wywalic na zbity 2019-04-17 23:50:12

Panowie Kalita, Maik, Sypel, Jodlowski, Grabowski, Roztoczynski, Nauka i paru jeszcze innych nie powinni miec wstepu do budynku klubowego Wisloki i ogolnego panoszenia sie w klubie. Dlaczego te osoby wchodza wogole zadarmo na stadion? Tylko niech nikt nie pier ze zasluzeni dla klubu, bardziej zadluzeni.

Pan pilkarz 2019-04-17 23:52:58

Dlaczego pan Kalita i inni byli trenerzy z malej trybuny ciagle krytykuja trenera Kantora? Na glos podwazaja wszystkie decyzje. Slychac jak stad do Ropczyc

kibic 2019-04-18 06:15:09

może ktoś bliżej opisać sytuacje z komentowaniem decyzji darka?to prawda,ze ktoś złośliwie dogaduje?może próbuje doradzić ?może żle odbieracie czyjeś intencje?

~anonim 2019-04-18 08:30:14

Teraz jak jest w klubie dobrze to to hieny zaczynaja sie krecic coraz bliżej.Ale kibice mają oczy otwarte i wiedzą dobrze czym grozi wpuszczenie tych pseudo działaczy bliżej.

~anonim 2019-04-18 08:42:09

Daj cie spokój trenerowi Kantorowi. Nie róbcie cyrku w internecie, napieprzacie jedni na drugich, po co to robicie? to nie pomaga tylko szkodzi !!

~anonim 2019-04-18 08:47:21

Dwie sekty w klubie? to nie można się dogadać dla dobra klubu? Skłóceni nie przetrwamy, razem osiągniemy sukces!!

Obiektywny 2019-04-18 08:51:10

Drga bramka strzelona z spalonego, po za tym bramkarz Wisłoki nie miał dobrego dnia ...

Xyz 2019-04-18 10:01:57

Dzisiaj jesteś taka cwana zaatakuj w końcu sama.

h 2019-04-18 10:07:34

Na Wisłokę wystarczy jedno Stalowskie osiedle!

Ziomek 2019-04-18 10:40:52

Nic nas nie łączy z resovią, nic nas nie łączy.

~anonim 2019-04-18 11:06:22

Powiedzmy strzeże o co chodzi. Chodzi oto by na Wisłoce ciągle się kłócili zaczynając od drużyny i klubu kończąc na kibicach. Komuś zależy by tak to wyglądało. ?? W szatni nie będzie pozytywnej atmosfery to nie będzie wyników.

1908 2019-04-18 14:17:24

Podstawa to nie dać się skłócić i robić swoje. Mamy cel trzeba się maksymalnie zmobilizować. Walka o 3 ligę trwa !!

~anonim 2019-04-18 14:58:20

Bramkarzy mamy świetnych. Jestem w szoku jak bronią, stoi 2 od słupka i puszcza szmatę , nawet nie rzucając się. Szanowny trenerze w nowym sezonie trzeba klasowego bramkarza, nie zależnie gdzie będziemy grac !!

~anonim 2019-04-18 15:00:55

2 metry od słupka stoi bramkarz i szmatę puszcza

~anonim 2019-04-18 15:04:55

Zrozumcie że bramkarz solidny to połowa sukcesu drużyny. Czas to zrozumieć a nie jak uparcie i skrycie osiołek stawiać na młodych słabych bramkarzy

~anonim 2019-04-18 15:12:16

Kibol 2019-04-18 16:07:16

Wisłoce brakuje snajpera pokroju Szymka Gwiazdy, lub takiej klasy jak Zieliński z Boguchwały. Co mecz aplikuje Izolacji bramki.Po za tym Barycza to świetny piłkarz, potrafi się zastawić nie stracić piłki i ładnie rozgrywa piłkę, ale na szpicy sobie nie radzi, to samo Sojda który jest pomocnikiem. Też zgodzę się z poprzednikami, solidny doświadczony bramkarz to mocny punkt formacji obronnej. Trener postawił na trzech młodych chłopaków którzy prezentują podobny poziom piłkarski. Umiejętności mają na ligę okręgową. Kończąc, bardzo trudno wierzyć w końcowy sukces w awans, jak jest tyle słabych punktów, ale nadzieja umiera ostatnia ....

Gonzoo trzecie podejście 2019-04-18 17:06:36

Wisłoka gra jak Boguchwała w poprzednich sezonach. Mega mocny skład, numer jeden kandydat do awansu i ostatecznie lipa. Izo teraz po awans do trzech razy sztuka !!

KS 2019-04-18 20:17:56

Trener Kantor nie ma pomysłu na grę sto tysięcy podań i zero kreatywności. Brak zmian w składzie aby szukać bramkostrzelnego chłopaka na szpicy. Taktyki zero. Indywidualnie zawodnicy mają możliwości ale jako drużna czasami to grają na alibi i nie ma kto wstrząsnąć szatnią. I to nie krytyka tylko ocena może mylna ale kibic ma swoje prawo,