2019-04-17 14:47:51

Klasa O Krosno: Start Rymanów, Partyzant Targowiska i Czarni 1910 Jasło zdemolowali swoich rywali [Podsumowanie 18. kolejki]

Podobne tematy Klasa O Krosno
Start (czerwone stroje) wbił aż sześć goli Polonii (fot. Start Rymanów)
Lider z Targowisk wciąż jest na zwycięskiej ścieżce, lecz Czarni nie powiększają straty. Start wbił sześć goli Polonii Kopytowa.

Partyzant Targowiska pewnie pokonał Zamczysko Odrzykoń i postawił kolejny krok do awansu. Miejscowi do przerwy prowadzili już 2-0 za sprawą Konrada Kubal i Roberta Kozubala. Kolejną bramkę gospodarzy oglądaliśmy w 63. minucie po uderzeniu Kamila Chmielowskiego. Goście zmneijszyli straty w 80. minucie po trafieniu Bartosza Lenarta. Miejscowi dołożyli jeszcze dwie bramki i było po meczu.

Wisłok Sieniawa wysoko przegrał z Czarnymi 1910 Jasło. Przyjezdni wynik spotkania otworzyli w 11. minucie po bramce Dominika Wilka. Czarni kolejnego gola dołożyli w 38. minucie za sprawą Pawła Setlaka. Po przerwie padły jeszcze dwie trafienia dla gości po uderzeniach Damiana Kuliga i Tomasza Pałuckiego.

Start Rymanów w meczu z Polonią Kopytowa wygrał 6-1. Pierwsza bramka w tym meczu padła już w 9. minucie za sprawą Jakuba Zimy. Po chwili padły jeszcze dwa gole z których jeden był autorstwa Zimy, a drugi Jana Langosa. W 17. minucie goście dopowiedzieli trafieniem Wojciecha Białego i wynik 3-1 utrzymał się do przerwy. Szybko po zmianie stron podwyższył Kamil Kasperkowicz. Kolejne bramki padły w samej końcówce po uderzeniach Jakuba Zimy i Rafała Nikodego.

1-0 Jakub Zima (9)
2-0 Jakub Zima (15)
3-0 Jan Langos (16)
3-1 Wojciech Biały (17)
4-1 Kamil Kasperkowicz (48)
5-1 Jakub Zima (87)
6-1 Rafał Nikody (89)