2019-04-14 17:42:25

KS Wiązownica w końcu wygrała u siebie z Stalą Gorzyce

( fot. Natalia Styś )
KS Wiązownica okazał się tym razem lepszy przeciwko Stali Gorzyce.

KS Wiązownica ostatnio miała ciężki czas lecz wszystko odmieniło się po tym jak został zatrudniony asystent trenera który dobrze obserwował całe spotkanie z boku. Stal Gorzyce stwarzały sobie sytuacje lecz nie potrafiły ich dobrze wykorzystać.

Wynik spotkania w 27 minucie otworzył trener drużyny Valeriy Sokolenko, który po dobrym dograniu Bartłomieja Raby trafił w światło bramki.

Na wyrównanie w 36 minucie strzelił Karol Falas, który popisał się pięknym strzałem z rzutu wolnego.

Już 2 minuty później z rzutu wolnego na bramkę do szatni strzelił Mateusz Lorenc i dał Wiązownicy prowadzenie na 2-1.

Drugą połowę otworzył Adrian Nowak, który w indywidualnej akcji podwyższa wynik spotkania na 3-1.

Spotkanie zamknął  Arkadiusz Gil, który dostał dobre podanie od Konrada Bucia i precyzyjnie wykończył akcje dają Wiązownicy czwartego gola.

KS Wiązownica - Stal Gorzyce 4-1 (2-1)

1-0 Valeriy Sokolenko
1-1 Karol Falas
2-1 Mateusz Lorenc
3-1 Adrian Nowak
4-1 Arkadiusz Gil

KS Wiązownica : Michałowicz - Telega, Sokolenko, Bartnik, Halejcio, R.Gil, Lorenc, Soczek, A.Gil, Raba, Gliniak

Stal Gorzyce : Baran - Sygała, Łuczakowski, Idec, Winiarski, Madej, Falas, Dec, Toś, Nowak, Płudowski

Sędziował : Arkadiusz Tomasiewicz ( Dębica )