2019-04-14 14:49:49

Izolator Boguchwała rozniósł w pył Błękitnych Ropczyce

Izolator Boguchwała rozgromił Błękitnych Ropczyce i pozostaje na szczycie tabeli 4 ligi podkarpackiej. (fot. Izolator Boguchwała)
Izolator Boguchwała nie miał litości dla Błękitnych Ropczyce. Lider 4 ligi podkarpackiej wygrał 5-0 i pozostaje na szczycie tabeli. Trzema bramkami popisał się Patryk Zieliński.

Izolator Boguchwała do przerwy prowadził 1-0 z Błękitnymi Ropczyce. Jedyną bramkę w pierwszej połowie zdobył Patryk Zieliński po poł godzinie gry.

W drugiej odsłonie niedzielnego meczu piłkarze Tomasza Głąba dołożyli cztery trafienia. Do bramki Błękitnych kolejno trafiali Zieliński, Jakub Wilk, Dawid Pałys-Rydzik. W doliczonym czasie gry Zieliński strzelił piątą bramkę dla Izolacji, a tym samym skompletował hat-tricka.

Warto dodać, że gospodarze kończyli mecz w 10 po czerwonej kartce dla Patryka Roga w 76. minucie meczu.

1-0 Patryk Zieliński (34)
2-0 Patryk Zieliński (66)
3-0 Jakub Wilk (87)
4-0 Dawid Pałys-Rydzik (90)
5-0 Patryk Zieliński (90)