https://online-mexos.fortunaaffiliates.com/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTEzNjcyODczJnA9Nzc0NQ%3D%3D


2019-04-10 19:23:33

Jak odebrać bonus od Fortuny?

Zakłady bukmacherskie Fortuna zyskują popularność kosztem największego bukmachera w Polsce, firmy STS. Powodów takiego stanu rzeczy należy doszukiwać się w jakości oferty Fortuny, jej zaangażowania w sponsoring oraz przyznawanych bonusów.
 
To ostatnie to coś, co nowych klientów interesuje najbardziej. Słowem, co mogę zyskać na początek od bukmachera? W tym przypadku chodzi o Fortunę.

Wyjaśnijmy na początek: bonusy dostępne są tylko w internetowych zakładach na stronie efortuna.pl. To oznacza, że m.in. z powitalnej promocji nie mogą skorzystać klienci punktów stacjonarnych. A tych w Polsce jest sporo, bo lokale Fortuny liczą około 500 placówek.

Zatem, ci co chcą zyskać coś od Fortuny jako gratis, muszą założyć konto u tego bukmachera (na stronie internetowej) lub w mobilnej aplikacji. A jeśli jesteśmy już przy rejestracji, to warto zauważyć, że w Fortunie dodatkowo dostępny jest kod promocyjny. Co on daje? Posiadacze aktywnego kodu promocyjnego mogą zyskać więcej. O ile więcej? To zależy z jakiego kodu się skorzystać. Dla przykładu kod promocyjny bonusowo.com (dostępny na stronie: https://bonusowo.com/fortuna/) daje:

•    Bonus bez depozytu 20 zł (2800 punktów do Fortuna Klub Plus)
•    Zakład bez ryzyka 115 zł - na pierwszy kupon
•    100% bonus od wpłaty do 1000 zł

Razem: 1135 zł - to pokazuje, że warto korzystać z kodów promocyjnych, jeśli są one dostępne.

Użycie kodu promocyjnego już za nami - teraz przejdźmy do odbioru bonusów. Te są przyznawane chronologicznie zgodnie z powyższym wykazem. Od razu po rejestracji konta w Fortuna Klub Plus na nowych graczy czeka 2800 punktów, które można wymienić na bonus o wartości 20 zł. Kolejne bonusy warunkowane są pierwszym depozytem, czyli wpłatą własnych środków na konto w Fortunie. To pozwoli zagrać pierwszy zakład bez ryzyka do 115 zł, ponieważ jeśli użytkownik przegra, bukmacher zwróci stawkę. A co więcej - po spełnieniu warunków obrotu depozytem (x4 po kursie min. 1.90) zostanie przyznany bonus 100% od wpłaty do 1000 zł.

Kilka kroków, a nowy klient zakładów Fortuna może stać się bogatszy o 1135 zł, bo tyle można zyskać maksymalnie w bonusach powitalnych. Oczywiście zalecić należy rozwagę, bo hazard może uzależniać, a możliwość grania w zakładach bukmacherskich Fortuna jest tylko dla pełnoletnich klientów.

 

Czytaj także

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem