2019-04-08 15:20:03

Klasa O Krosno: Czarni 1910 Jasło skromnie pokonali Kotwicę Korczyna [Podsumowanie 17. kolejki]

Czarni górą w meczu z Kotwicą (fot. Marcin Pirga)
Jaślanie mimo wygranej wciąż mają bardzo dużą stratę do Partyzanta, który w ten weekend w Tarnawie. Komplet punktów zdobyła ekipa Nafty Jedlicze.

Ostoja Kołaczyce przegrała z Naftą Jedliczę 0-2, a oba gole padły po przerwie. Wynik meczu otworzył Karol Rymarczyk w 67. minucie, a w samej końcówce drugie trafienie dołożył Bartosz Subik.

Markiewicza Krosno bezbramkowo zremisowała ze Startem Rymanów.

Bieszczady Utrzyki Dolne w wyjzadowym meczu skromnie wygrali z Iskrą Przysietnica. Zwycięską bramkę dla Bieszczad w 76. minucie zdobył Filip Fundanicz.

LKS Tarnawa przegrał z liderem krośnieńskiej okręgówki Partyzantem Targowiska 0-2, a obie bramki padły w drugiej odsłonie. W 52. minucie na 0-1 trafił Radosław Macnar, zaś dziewięć minut później wynik spotkania ustalił Robert Kozubal.

Czarni 1910 Jasło pokonali Kotwicę Korczyna 1-0, lecz nadal mają 16 punktów straty do liderującego Partyzanta. Jedyną bramkę dla Czarnych zdobył w 36. minucie Michał Gabryel.

1-0 Michał Gabryel (36)

Czarni 1910 Jasło: Niemczyński – Urban, Szopa, Wyderka, Setlak – Gabryel, Szura (65. D. Wilk), Kulig (86. Musiał), Myśliwiec, Szydło (70. Wójtowicz) – Borowiec

Kotwica Korczyna: P. Mularz – Surmacz (56. K. Urbanek), Janusz (46. Baszak), Ł. Zych, K. Słowik – Rogalski, Puk, Prajsnar, Pisula (78. Bryś), Balawajder – S. Jurczak