2019-04-08 16:43:40

Klasa O Dębica: Kolejna wysoka porażka Korony Majdan Królewski, Stal II Mielec wygrała Golemkach [Podsumowanie 18. kolejki]

Stal II Mielec (białe stroje) nadal ma 9 punktów przewagi nad wiceliderem (fot. Radosław Kuśmierz)
Nie rozpieszcza swoich kibiców w rundzie wiosennej beniaminek z Majdanu Królewskiego, bowiem w trzech ostatnich meczach stracili aż 14 goli. Trzy punkty dopisał sobie także lider z Mielca.

Lechia Sędziszów Małopolski skromnie wygrał z LKS-em Głowaczowa. Jedyną bramkę w tym meczu, zdobył w 35. minucie Kamil Potwora.

Kolorado Wola Chorzelowska rozgromił Płomień Zagorzyce 6-1 i zameldował się w środku ligowej stawki. Miejscowi do przerwy prowadzili już 3-0 po bramkach Mateusza Rachwała, Michała Sikory i Artura Rado. Szybko po zmianie stron rozmiary porażki zmniejszył Mateusz Motyka. Gospodarze w tym meczu dołożyli jeszcze trzy bramki po uderzeniach Sebastiana Sypka, Wojciecha Nieradki i Dawida Chruściela.

Kamieniarz Golemki musiał uznać wyższość rezerw Stali Mielec. Podopieczni Eugeniusza Gruszeckiego wygrali 0-2 po bramkach Mendiego i Jakuba Turczyna.

Radomyślanka Radomyśl Wielki rozgromiła Koronę Majdan Królewski. Strzelanie rozpoczął w 14. minucie Kamil Żuchowicz, który strzelił w sumie hat-tricka w tym meczu. Ponadto po golu dołożyli Mateusz Gruszka i Mirosław Halada.

1-0 Kamil Żuchowicz (14)
2-0 Mateusz Gruszka (25)
3-0 Mirosław Halada (33)
4-0 Kamil Żuchowicz (39)
5-0 Kamil Żuchowicz (57)