2019-04-06 23:12:49

Korona Rzeszów pnie się ku górze. Wiązownica bez szans.

( fot. Natalia Styś )
Korona Rzeszów wygrywa kolejny mecz, tym razem jej przeciwnikiem był KS Wiązownica.

Od początku spotkania obie drużyny wyszły zmobilizowane aby wygrać. Szczęście jednak dopisało Koronie Rzeszów.

W 6 minucie sędzia odgwizdał rzut karny dla Wiązownicy, do wykonania przystąpił Bartłomiej Raba ale niestety zmarnował go.

Wynik spotkania otworzył Arkadiusz Gil, który w 13 minucie dostał piękne podanie od Mateusza Lorenca i efektownym strzałem z powietrza dał prowadzenie swojej drużynie.

Radość gości długo nie trwała, bo już w 20 minucie na wyrównanie bramkę dla Korony Rzeszów zdobył Sergiej Syvyi. Do szatni drużyny zeszły z wynikiem 1-1.

W 85 minucie Korona wyszła na prowadzenie, pięknym strzałem z rzutu wolnego popisał się Jaromir Skiba.

Wynik 2 minuty później podwyższył Dawid Bieniasz, który oddał dobry strzał na bramkę Bartłomieja Michałowicza.

Korona Rzeszów – KS Wiązownica 3-1 (1-1)

0-1 Arkadiusz Gil (13)
1-1 Sergiej Syvyi (20)
2-1 Jaromir Skiba (85)
3-1 Dawid Bieniasz (87)

Korona Rzeszów : Pawlus – Gołda, Siudy, Syvyi, Kuca, Przybyło, Bober, Skiba, Szagała (60 Karwacki), Walat, Buszta (78 Bieniasz)

KS Wiązownica : Michałowicz - Telega, Sokolenko, R.Gil (90 Bałanda), Lorenc, Halejcio, Soczek, A.Gil, Daniel, Gliniak, Raba (80 Nowak)

Żółte kartki: Gołda, Siudy, Kuca - Gliniak, R.Gil, Daniel

Sędziował : Wojciech Wolan ( Tarnobrzeg )