2019-04-06 18:04:46

Błękitni Ropczyce pokonani przez Polonię Przemyśl

Błękitni Ropczyce zostali pokonani w sobotnim meczu 22. kolejki IV ligi podkarpackiej przez Polonię Przemyśl.

Zespół z Przemyśla zwyciężył nad Błękitnymi Ropczyce 1-0 i zajmuje aktualnie 3 miejce w klasyfikacji generalnej.

Więcej informacji wkrótce.

Wyniki meczów 22. kolejki:

Dalej nie wiadomo kto strzelil? Więcej informacji wkrótce. Kiedy będzie to wkrótce? Brawa dla nowych trenerów. Debiut zaliczony. Kibice przekazywali ze Cisek nie bronil, tylko usunal sie z bramki Kuźmie. Takie ruchy się ceni. Coś lepiej idzie na wyjazdach w tej rundzie. Teraz zmazać plame na Wisłoce po ostatnim łomocie.Napiszcie który grał dzius z Szegini? Ten nowy czy Radomiako-Kołobrzeski.

Bomboni 2019-04-06 21:52:28

Duet Cisek-Andruszewski w natarciu. Oj bedzie sie dzialo w morde jeża.

Mks 2019-04-07 09:27:01

Polonia od początku grała tragicznie, w pierwszej połowie powinno być po meczu... Ropczyce miały przynajmniej dwie setki i kilka niezłych strzałów. Polonia po jednej przypadkowej akcji w ostatniej minucie I połowy. strzela niezasłużoną bramkę. Druga połowa to już bicie głową w mur, trzeba przyznać że w II połowie w obronie Polonia grała solidnie. Błękitni sami się osłabili ok 60 minuty czerwoną kartkę dostał napastnik i było praktycznie po meczu.

baniak 2019-04-07 11:21:56

Polonia przede wszystkim grała mądrzej. Bramka padła po wzorowej akcji i idealnym podaniu Wanata do Sedlaczka. Gdyby w drugiej połowie zespół przemyski zagrał odważniej to śmiało mógł podwyższyć wynik. Błękitni mogły jedynie, tak jak zauważyłeś bić głową w mur.