2019-04-06 15:50:04

Sokół Nisko rozgromił Piast Tuczempy

Sokół Nisko niespodziewanie pokonał Piast Tuczempy. Gospodarze zdobyli cztery bramki, a goście jedną. (fot. Radosław Kuśmierz)
Sokół Nisko wygrał u siebie z Piastem Tuczempy 4-1 w meczu 22.kolejki 4 ligi podkarpackiej.

W pierwszej połowie meczu pomiędzy Sokołem Nisko a Piatem Tuczempy sytuacje do zdobycia gola  w 40. minucie miał Kamil Aab lecz zmarnował to.

Po zmianie stron obejrzeliśmy pięć bramek. Pierwszą w 60. minucie z rzutu wolnego zdobył Damian Juda. Ładną bramką zza pola karnego zdobył na 2-0 dla Niska Kamil Miśko.

Poźniej dwie bramki dla gospodarzy zdobył Wojciech Tyczyński. Honorowe trafienie dla Piasta zaliczył w doliczonym czasie gry Jarosław Czernysz.

1-0 Damian Juda (60)
2-0 Kamil Mis (73)
3-0 Wojciech Tyczyński (85)
4-0 Wojciech Tyczyński (86)
4-1 Jarosław Czernysz (90)