2019-04-06 14:51:30

Podział punktów w meczu Igloopolu Dębica z Sokołem Kolbuszowa Dolna

Igloopol Dębica zremisował na własnym boisku z Sokołem Kolbuszowa Dolna 1-1. Sebastian Wanat uratował punkt dla "Morsów" trzy minuty przed końcem meczu.

W pierwszej połowie meczu pomiędzy Igloopolem Dębica a Sokołem Kolbuszowa Dolna nie było bramek.

W drugiej połowie też długo nie padały bramki. W 65. minucie Dawid Maziarz zdobył bramkę dla gości i wydawało się, że to oni zgarnął 3 punkty w tym meczu.

Trzy minuty przed końcem meczu Mateusz Wanat zdobył bramkę i uratował jedno "oczko" dla Igloopolu Dębica.

Lks Igloopol Debica 2019-04-06 15:09:01

Obchodzi to samego zainteresowanego i wszystkich sympatykow Igloopolu - tyle w tym temacie

Ds 2019-04-06 15:17:14

DNO i WODOROSTY !
IgloPGR do spadku!

~anonim 2019-04-06 19:13:00

Jutro caly Igloopol łączy sie z Wiśniową i modli o porażkę Wisloki.Tyle wam zostalo...kibicować anty Wisloka z nadzieją ze sie awans nie przydazy.Wy bardziej pragniecie porazek Wisloki niz sama Wisloka awansu.Na Parkowej przystapilismy do sezonu zzalozeniem zeby byc w czubie i jak sie nadazy okazja i znajda pieniadze awansowac.To wy Iglooludki nakrecacie awans Wisloki bo sie go boicie. My kazdy wynik na koniec przyjmiemy z zadowoleniem bo bardziej niz awans cieszy nas ze na stadionie przybywa ludzi i wszystko wraca do normy.3 lata temu pisaliscie na yym forum i zyliscie nadzieją ze nadszedl koniec Wisloki.Jak widac nie pyklo i wychodzimy z dolka.A wy...no coż.Zyjcie naszymi wynikami i liczbami bo waszych ciezko komentować.Na koniec sezonu odchodzi trener i dwoch waszych najlepsYch grajkow bo jak sami mowia nie ma dla kogo grać ...to juz nie jest nawet sprawa pieniedzy.Jak widac w cztery lata swoat potrafi stanac na glowie. WY awans My sapdek...u was buummmm i nas widmo upadku klubu....a dziś? Nie zycze nikomu nawet wam upadku bo kibicowanie to piekna sprawa ale troche pokory i uznania z waszej strony nikomu by nie zaszkodzilo.Konczac uwazam ze wynik meczu to plus dla Igloopolu bo Sokol dysponuje duzo wiekszymi pieniedzmi odkad polaczyli sily w Kolbuszowej.

Kabel 2019-04-06 20:07:24

widzisz moj bialo zielony kolego - wali nas wasz los, za to wy tylko Igloopol wymieniacie w kazdej konfiguracji, mozliwe ze awansujecie - spoko, spadek bedzie milo sie ogladalo :) my spadniemy - spoko, za jakis czas awansujemy, wy moze macie ludzi na trybunach, za to nie macie mlodziezy, u nas na odwrot - to kiedys zaprocentuje, u nas gra sie dla klubu u was dla kasy, kasa sie skonczy i armia pojdzie szukac dalej, tak ze luz - damy rade !! Tylko Igloopol !!!

Zainteresowany. 2019-04-07 11:01:10

Tekst chyba pisany na kolanie. Powtórzenia i błędy. Do wiadomości autora: synonimem słowa "bramka" jest np. gol. A piłkarze nie "zgarnął" tylko "zgarną".

~anonim 2019-04-07 11:56:31

Panie Kabel....od niemal 10 lat żyjecie tą waszą zdolną mlodzieża i co z tego macie? Zajmujecie dolne rejony 5 ligi a wasi zdolni juniorzy wolą za 200zł więcej grać w Wisłoce Błekitnych itp.Ta piosnka juz się zgrała i na nikim nie robi wrażenia.Gdy wy mieliście dobrze prosperującą szkółkę na Wisłoce odchodził Cyboroń z Stolarskim a szkolenie młodzieży niemal sięgnęło dna.Za dwa trzy lata szkolenie się wyrówna a wtedy inne aspekty będą decydować o wyższośći któregoś z klubów.Jeśli jesteś z Igloopolu to nie pisz o armii zaciężnej bo robisz z siebie idiotę.Wasze największe sukcesy to jedna wielka armia zaciężna w p[iłce i boksie gdzie nie przeswzkadzało wam sięgać nawet po zawodników Wisłoki nie wspominając że całą sekcje bokserską przejeliśćie od WIsłoki.Wymień panie Kabelk ludzi Igloopolu ktorzy wywalczyli i grali w ekstraklasie.A ten cały Hose Antonio Miguel Moraleś z domu Cohones to z którego waszego osiedla się wywodzi? Żeby by ła jasność...ja wam ani spadku ani upadku nigdy życzył nie będę bo takie podejscie to domena kompleksiarzy.To co teraz u was się dzieje to pokłosie waszego ubawu i szydery 4 lata temu gdy Wisłoka i jej istnienie było bardzo bliskie końmcowi a wy zacieraliście ręce z nadzieją że ponad stuletni klub padnie.Dziś doświadczacie tego samego bo wasza sytuacja stała się bardzo trudna i za chwile to wy będziecie "dajdajami".

Krosno 2019-04-07 18:22:16

Jak to jest że ten biedny Igloopol jeździ na mecze dużym autokarem, a ta kasiasta Wisłoka tuła się po Podkarpaciu busikiem i prywatnymi gablotami? Cała kasę ładujecie w kopaczy i na transporcie tniecie koszty? Szok!

~anonim 2019-04-08 09:16:41

Bo zawodnicy jada wraz z kibicami autokarem ktorego kibice nie sa w stanie wypelnic hehe Autobus 60 osob a w nim kibicow 35 wiec zostaje miejsce dla pilkarzy.Proste? Juz teraz wyjasnilo sie dlaczego tak slabo na wyjadach wypadaja kibice LKS hehehehehe