2019-04-01 12:35:42

Podział punktów w meczu "na szczycie". Przełom Besko zremisował ze Stalą Gorzyce

Przełom Besko zremisował ze Stalą Gorzyce 1-1. (fot. Natalia Styś)
Przełom Besko zremisował 1-1 ze Stalą Gorzyce w meczu 21. kolejki 4 ligi podkarpackiej. Obie ekipy pozostają w strefie spadkowej.

W pierwszej połowie meczu pomiędzy Przełomem Besko a Stalą Gorzyce nie oglądaliśmy bramek. Obie ekipy zdawały sobie sprawę z wagi spotkania.

Po zmianie stron długo nie padały bramki. W końcu w 70. minucie spotkania Konrad Kijowski otworzył wynik meczu. Napastnik Przełomu skutecznie egzekwował rzut karny.

Chwilę później gospodarze mieli drugą "jedenastkę". Obrońca Stali Gorzyce otrzymał drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę. Jednak podopieczni Pawła Jaślara nie potrafili wykorzystać tej sytuacji.

Cztery minuty później grająca w dziesiątkę Stal doprowadziła do wyrównania. Autorem bramki na 1-1 był Patryk Tur. Więcej bramek w tym meczu nie padło.

1-0 Konrad Kijowski (70-rzut karny)
1-1 Patryk Tur (76)