2019-04-01 17:44:00

Klasa O Dębica: Rezerwy Stali Mielec zdemolowały Kaskadę Kamionka [Podsumowanie 17. kolejki]

Rezerwy Stali Mielec koncertowo zagrały z Kaskadą (fot. Radosław Kuśmierz)
Walcząca o poromocje na wyższy szczebel druga drużyna Stali Mielec zdemolowała ekipę z Kamionki i nadal ma 9-punktową przewagę nad Victorią Czermin.

Sokis Chorzelów przegrał z Kolorado Wola Chorzelowska 0-1, dla którego komplet oczek okazał się bezcenny. Zespół z Woli Chorzelowskiej po bramce Artura Rado 24. minucie opuścił ostatnie miejsce.

Źle rozpoczęła tą rundę Korona Majdan Królewski, bowiem w drugim wiosennym meczu ulegli Lechii Sędziszów Małopolski aż 0-5. Cztery bramki podopieczni Jakuba Słomskiego zaaplikowali już w pierwszej połowie. Wynik spotkania w 56. minucie ustalił Jakub Makuch.

Victoria Czermin nie składa broni i nadal stara się walczyć o awans do czwartej ligi. Wicelider dębickiej okręgówki pokonał Kamieniarza Golemki 3-1.

Drugi garnitur Stali Mielec nie miał litości dla Kaskady Kamionka i rozgromił rywala aż 9-0. Worek z bramkami w 9. minucie rozerwał Marcel Gąsior, a po czterech minutach na 2-0 samobójczym trafieniem podwyższył Michał Bochenek. Ponadto w meczu czterema bramkami popisał się Jakub Turczyn, zdobywając wszystkie w dwadzieścia minut. Po golu dołożyli jeszcze Łukasz Seweryn, Peter Dungiel i Jakub Tęczar.

1-0 Marcel Gąsior (9)
2-0 Michał Bochenek (13-samobójcza)
3-0 Łukasz Seweryn (19)
4-0 Jakub Turczyn (22)
5-0 Jakub Turczyn (35)
6-0 Jakub Turczyn (39)
7-0 Jakub Turczyn (42)
8-0 Peter Dungel (80)