2019-04-01 15:03:00

Klasa O Rzeszów: Głogovia Głogów Małopolski zagrała na piątkę, a Resovia II dostała piątkę [Podsumowanie 18. kolejki]

Głogovia pewnie wygrała z Włókniarzem (fot. archiwum)
Spadkowicz z czwartej ligi liderem klasy O Rzeszów. Pilkarze Jacka Sowy wygrali swoje spotkanie, a także pomogła im drużyna z Sokołowa Małopolskiego.

Strug Tyczyn znowu zremisował i tym razem podzielił się punktami z Sawą Sonina, a gole strzelali tylko zawodnicy miejscowych. Zawodnicy Bartosza Madeji już w 7. minucie prowadzili po samobójczym trafieniu Marka Pączka. Wynik ten utrzymał się do 62. minuty, gdy wyrównał Dominik Murias.

Wisłok Strzyżów nie może zaznać smaku zwycięstwa w tej rundzie i w niedzielne popołudnie przegrał z KS-em Stobierna 1-2, mino że do przerwy prowadził po uderzeniu Krystiana WIlusza. Po przerwie strzelali już tylko przyjezdni, a bramki zdobyli Kamil Jakubowski i Tomasz Lech.

Głogovia Głogów Mąłopolski w starciu z Włókniarzem Rakszawa zagrała na piątkę. Bramkę dla miejscowych już w 3. minucie strzelił Łukasz Szczoczarz. Po 20 minutach było 2-0 a prowadzenie podwyższył Maciej Hajkowski. Kontakową bramkę dla Włókniarza zdobył w 35. minucie Sebastian Motyl. Na tym nie zakończyły się emocje w pierwszej połowie, bowiem rzutem na taśmę Szczoczarz podwyższył prowadzenie. W drugiej odsłonie strzelali już tylko gospodarze i mecz zakończył się wynikiem 5-1.

Druga druzyna Resovii przegrała z Sokołem Sokołów Małopolski aż 0-5. Po dwie bramki zdobyli Grzegorz Płonka i Michał Uram, a wynik meczu ustalił Kamil Pilecki. Po tej porażce rezerwy pasiaków mają 3 puntky straty do pierwszej Głogovii.

0-1 Grzegorz Płonka (15)
0-2 Michał Uram (19)
0-3 Grzegorz Płonka (77)
0-4 Michał Uram (80)
0-5 Kamil Pilecki (88)