2019-03-30 12:48:00

Wisłok Wiśniowa rozbił Polonię Przemyśl na wyjeździe!

Wisłok Wiśniowa pokonał Polonię Przemyśl i umocnił się na 4. miejscu w tabeli 4 ligi podkarpackiej. (fot. Natalia Styś)
Wisłok Wiśniowa rozbił Polonię Przemyśl w meczu 21. kolejki 4 ligi podkarpackiej. Podopieczni Krzysztofa Koraba wygrali w Przemyślu 3-1.

Początek meczu pomiędzy Polonią Przemyśl a Wisłokiem Wiśniowa był bardzo wyrównany. Pierwszą bramkę w tym meczu zobaczyliśmy w 40. minucie. Na listę strzelców wpisał się wówczas Maciej Maślany. Pięć minut później ten sam zawodnik zdobył bramkę do szatni i goście prowadzili 2-0.

Po zmianie stron gospodarze musieli radzić sobie w dziesięciu. W pierwszej akcji po zmianie stron drugą żółą, a w konsekwencji czerwoną kartkę ujrzał Piotr Kuźniar. W tym momencie emocje w tym spotkaniu zdecydowanie opadły.

Bramkę na 3-0 zdobył Radosław Stanisz w 63. minucie spotkania. Dwadzieścia minut później piłkarze Krzysztofa Łętochy zdobyli honorową bramkę za sprawą Kamila Kłuska.

Polonia Przemyśl mecz kończyła w dziewiątkę, bowiem dwie minuty przed końcem regulaminowego czasu gry bezpośrednią czerwoną kartką został ukarany Krystian Solarz.

Tym samym Wisłok Wiśniowa wygrał 3-1. Ekipa prowadzona przez Krzysztofa Koraba przesunęła się na 2. miejsce w tabeli 4 ligi. Do prowadzącej Wisłoki tracą zaledwie dwa "oczka".

0-1 Maciej Maślany (40)
0-2 Maciej Maślany (45)
0-3 Radosław Stanisz (63)
1-3 Kamil Kłusek (83)