2010-02-06 15:02:51

Siarka Tarnobrzeg negocjuje z nowymi graczami

Niewykluczone, że w rundzie wiosennej w drużynie Siarki Tarnobrzeg znów zagrają bracia Dominik i Karol Bednarczykowie. Rozmowy w tej sprawie trwają.

Karola Bednarczyka wystąpił dziś w sparingu Siarki z Sokołem Nisko. Dominik natomiast wczoraj miał podjąć decyzję odnośnie ewentualnego podpisania umowy z drugoligowym zespołem cypryjskim.

Dominik Bednarczyk, który jest wychowankiem Pogoni Staszów, tak samo jak Karol, od kilku lat gra na Cyprze. Jeśli nie zdecyduje się na dalszy pobyt w tym kraju, zagra wiosną w drużynie Siarki.

Trener Siarki Adam Mażysz prowadzi też rozmowy z jednym z obrońców występujących w przeszłości w drugiej, a obecnie w trzeciej lidze. Nazwisko tego zawodnika, na jego prośbę, owiane jest mgiełką tajemnicy.

Niepewna jest też dalsza przyszłość w tarnobrzeskiej drużynie bramkarza Alitu, Jakuba Rybusa. Jeśli Paweł Kozieł, rezerwowy dotychczas golkiper Siarki, wyrazi zgodę na obniżenie mu poborów, wtedy Rybus będzie musiał wrócić do Ożarowa bądź też poszukać sobie nowego klubu.

źródło: Nowiny / siarka-tarnobrzeg.eu

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem