Klasa O Rzeszów: Rezerwy Resovii postrzelały w Trzebowisku [Podsumowanie 17. kolejki]

Podobne tematy Klasa O Rzeszów
Druga Resovia pewnie pokonała LKS Trzebowisko (fot. Radosław Kuśmierz)
W zakończonej drugiej wiosennej kolejce rzeszowskiej okręgówki nie było zbyt wielu niespodzianek. Drugi zespół pasiaków zagrał na piątkę.

Sokół Sokołów Małopolski bez problemów pokonał Wisłok Strzyżów. Zawodnicy Tomasza Brychczego na prowadzenie wyszli dopiero w 55. munucie, po trafieniu Kamila Jagusiaka i tym samym rozpoczęli zabójcze trzynaście minut. W 66. minucie na 2-0 podwyższył Michał Uram, zaś 120 sekund później ten sam zawodnik miał na swoim koncie dublet.

Piłkarze Strugu Tyczyn zremisowali z Błękitem Żołynia 1-1, a bramki padły dopiero w drugiej połowie. Najpierw dla Błękitu strzelił w 73. minucie Przemysław Walawender, zaś po trzech minutach był remis za sprawą Dawida Sitka, który ustalił rezultat meczu.

Lider tabeli, Głogovia Głogów Małopolski w wyjazdowym starciu pokonała Sawę Sonina. Wynik meczu otworzył w 19. minucie Łukasz Szczoczarz i prowadzenie przyjezdnych utrzymało się do 57. minuty gdy Damian Kot doprowadził do wyrównania. Decydujące trafienie w tym meczu padło w 68. minucie po strzale Szymona Urbaniaka.

Drugi garnitur Resovii postrzelał na wyjeździe i zaaplikowali LKS-owi Trzebowisko pięć bramek. Worek z bramkami dopiero w 56. minucie rozerwał Krystian Bajda. Ponadto w tym meczu po bramce zdobyli Krystian Kwarciński i Szymon Pasternak, a dublet ustrzelił Mateusz Kantor.

0-1 Krystian Bajda (56)
0-2 Mateusz Kantor (68)
0-3 Krystian Kwarciński (69)
0-4 Mateusz Kantor (76)
0-5 Szymon Pasternak (81)