2019-03-24 11:10:00

Wisłok Wiśniowa ograł Błękitnych Ropczyce na wyjeździe

Błękitni Ropczyce ulegli na własnym boisku Wisłokowi Wiśniowa 0-1. (fot. Natala Styś)
Wisłok Wiśniowa wygrał z Błękitnymi Ropczyce na wyjeździe 1-0. O zwycięstwie gości zdecydowała bramka Macieja Maślanego z rzutu karnego.

Nie było bramek w pierwszej połowie meczu pomiędzy Błękitnymi Ropczyce a Wisłokiem Wiśniowa. Stroną przeważającą w pierwszych czterdziestupięciu minutach gry byli gospodarze, ale nie potrafili pokonać Marcina Wieczerzaka stojącego między słupkami Wisłoka.

Po zmianie stron mecz się wyrównał. W 72. minucie Robert Sulisz sfaulował w polu karnym Michała Szymańskiego, a sędzia spotkania "wskazał na wapno". Do piłki ustawionej na jedenastym metrze podszedł Maciej Maślany i zdobył bramkę.

Więcej goli w tym meczu nie padło. Tym samym Wisłok zainkasował kolejne trzy punkty.

0-1 Maciej Maślany (72-rzut karny)