2019-03-24 09:38:30

Derby KS-ów na remis. KS Pilzno zremisował z KS Wiązownica

KS Pilzno postawiło się Wiązownicy (fot. Natalia Styś)
Kibice którzy pojawili się na stadionie w Pilznie nie mają czego żałować. Ekipa Walerija Sokolenki prowadziła już 0-3, jednak zespół miejscowych pokazał charakter.

Pierwsza bramka w tym meczu padła w 17. minucie a worek z bramkami otworzył Paweł Bartnik. Ekipa KS-u Wiązownica nie zamierzała się zatrzymywać i dążyła do zdobycia kolejnych bramek.

Drugie trafienie dla piłkarzy Walerija Sokolenki padło przed przerwą, a z gola cieszył się Konrad Buć i to przyjezdni schodzili w lepszych humorach na przerwę.

Po zmianie stron szybko bramkę na 0-3 dołożył Mateusz Lorenc i wydawało się że już jest po meczu. Od tego momentu zaczęła się rozkręcać drużyna KS-u Pilzno. Cztery minuty później pierwszą bramkę dla miejscowych zdobył Adrian Ślęzak.

Ten sam zawodnik chwilę później zdobył kolejną bramkę i było już tylko 2-3. Ekipa z Pilzna w tym meczu pokazała charakter i całkowicie odwróciła losy spotkania. Do wyrównania doprowadził w 84. minucie Damian Wolański ustalając wynik meczu.

0-1 Paweł Bartnik (16)
0-2 Konrad Buć (41)
0-3 Michał Lorenc (54)
1-3 Adrian Ślęzak (58)
2-3 Adrian Ślęzak (64)
3-3 Damian Wolański (84)