2019-03-23 18:38:10

Sokół Nisko zremisował z Karpatami Krosno

Sokół zremisował z Karpatami (fot. Bogusław Szczurek)
Podopieczni Rafała Leśniowskiego podzielili się punktami z podrażnionymi Karpatami Krosno. Miejscowi mogą mówić o sporym szczęściu bowiem w końcówce sędzia nie uznał gola na 1-2.

Zawodnicy Sokoła Nisko lepiej nie mogli sobie wyobrazić rozpoczęcia tego meczu. Już w 3. minucie Jakub Zaskalski wyprowadził swój zespół na prowadzenie.

Piłkarze Karpat Krosno mogli doprowadzić do wyrównania w 27 minucie, kiedy to sędzia podyktował jedenastkę. Do futbolówki podszedł Sylwester Sikorski, jednak Patryk Drzymała wyczuł jego intencję i nadal było 1-0. Do przerwy więcej bramek nie padło.

Po zmianie stron padła jedna bramka, której autorem był Kamil Groborz w 56. mincuie. W końcówce jeszcze Dawid Burka trafił do bramki Sokoła, jednak sędzia dopatrzył się spalonego.

Sokół Nisko: Drzymała - Sławecki, Maciorowski, Wojtak (80. Szpyra), Tyczyński, Duda, Drelich (75. Lewiński), Zaskalski  (70. Dziewit), Miazga, Miśko, Sudoł (62. Stępień)

Karpaty Krosno: Krawczyk - Gierlasiński, Groborz, Król, Kowalski (66. Sęp), Knap (70. Burka), Wojtasik, Stasz (85. Kasperkowicz), Śliwiński, Sikorski, Fundakowski (66. Brożyna)

Sędziował: Marcin Kogut (Jarosław)