2019-03-17 16:54:57

Wisłoka Dębica pokonała Sokoła Nisko

Wisłoka Dębica pewnie pokonała Sokoła Nisko (fot. Radosław Kuśmierz)
Lider czwartej ligi nie zatrzymuje się i odhacza kolejne zwycięstwo. Dublet dla dębiczan ustrzelił Dawid Sojda.

Na otwarcie wyniku kibice Wisłoki Debica zgromadzeni na stadionie przy ulicy Parkowej musieli czekać do 31. minuty. Wtedy to Dawid Sojda pokonał golkipera Sokoła Nisko.

Pięć minut później ten sam zawodnik podwyższył na 2-0, jednak nie był to koniec piłkarskich emocji w tej odsłonie. Na cztery minuty przed końcem pierwszej połowy wynik podwyższył Damian Łanucha i piłkarze lidera czwartej ligi w dobrych humorach mogli schodzić na przerwę.

W 58. minucie podopieczni Dariusza Karntora mogli podwyższyć prowadzenie, bowiem otrzymali oni rzut karny. Do piłki podszedł Łanucha, jednak uderzył w poprzeczkę i wynik nie uległ zmianie.

Gdy wydawało się że golkiper WIsłoki zachowa czyste konto, to w samej końcówce spotkania Wojciech Tyczyński zdobył honorową bramkę dla niżan i ustalił wynik meczu.

Wisłoka Dębica - Sokół Nisko 3-1 (3-0)

1-0 Dawid Sojda (31)
2-0 Dawid Sojda (36)
3-0 Damian Łanucha (41)
3-1 Wojciech Tyczyński (90)

Wisłoka Dębica: Dybski (62. Szawaryn) - Król, Cabała (69. Hus), Remut - Zygmunt, Łanucha, Fedan, Sojda, Rębisz - Wrzosek (61. Stypa) - Barycza (62. Sobczyk).

Żółte kartki: Łanucha - Maciorowski, Sudoł, Stępień, Miśko

Sędziował: Dominik Paul (Nowa Sarzyna)

LKS 2019-03-17 17:34:22

Na swoim stadionie Igloopol nie położy się przed wisłoką, będzie niespodzianka

. 2019-03-17 17:41:12

teraz maksymalne skupienie i za tydzien walka!

PTH 2019-03-17 18:17:27

Wszystkie kluczowe mecze gramy u siebie w tej rundzie, idziemy po 3 ligę! Dziś mogło być i 7 do 0, KSW odpuściło drugą połowę.

eryk 2019-03-17 18:42:39

Może ktoś zapyta p.Łanuchę i jeszcze głupich kartek złapie ,wszystkie kartki to jakieś rękoczyny lub pyskówki.Wszystkie kartki można wytłumaczyć jeżeli są wynikiem walki o piłkę,w przypadku tego pana nie przypominam sobie tego.Tydzień temu nie potrafił dokopać piłki z rzutu rożnego na pierwszy słupek,dzisiaj użył siły niewspółmiernej do wykonywanego stałego fragmentu jakim jest rzut karny.Troszeczkę pokory i szacunku do przeciwników.

Do lks 2019-03-17 18:57:30

Igloopol nie musi sie polozyc zostanie polozony

Bodo 2019-03-17 19:09:18

O igloopolu można powiedzieć wszystko ale na pewno nie przestraszą się Wisłoki i nie zabraknie im determinacji ,piła w przód i na dzika.Trzeba zachować koncentrację,a resztę wybiegać,jak będzie walka to argumenty są za nami.

Luki Lak 2019-03-17 19:35:37

W walce derbowej umiejętności schodzą na bok liczy się serce i walka na całego. Więc jak tego zabraknie Wisłoce to derby wtopione!!

Fazi 2019-03-17 19:51:44

Kibice pomogą, dziś na Park Arena 750 głów, a to tylko początek sezonu i mecz z Niskiem. Na Sanok , Przemyśl czy Izolacje przekroczy tysiąc i będzie głośno!

Bodo 2019-03-17 20:02:18

Wydaje mi się że kibice tylko nieliczni wybierają się za tory ,reszta ponoć ogląda z telebimu więc doping będzie słabszy.

~anonim 2019-03-17 20:12:00

Przed telebimem będzie więcej głów niż za torami

~anonim 2019-03-17 20:13:23

piknikowy też mają się stawić przed telebimem

irek 2019-03-17 20:23:33

fajna logika niby dlaczego wszyscy przed telebim,skoro można oglądać na stadionie,piknik dla was nie jest kibicem chociaż jest na każdym meczu czterdzieści kilka lat.

lks 2019-03-17 21:07:49

Pepus szykuj dziure

Kibic 2019-03-17 21:39:23

Okregowka Coraz blizej haha

pozandny obywatel 2019-03-17 22:12:46

moi drodzy..przed nami piekne,kolejne debry naszego pienknego miasta...pragne wszystkich zaprosic na ten mecz.licze ze bialo -zelona strona miasta pokaze ze ma aspiracje na 3 lige a iglopolan prosze o kulturalny doping.proslibym kibicuf obu druzyn aby pokazali ze DĘBICA zasluguje na naprawde mocna lige.pokazmy calej polsce,calemu swiatu ze wracamy na swoje miejsce.tutaj maly apel do jednego z huliganuf...czy to prawda slodziaku ze wygrales te pincet tysiency w zdrapke?jesli tak to zacznij zycie od nowa.skoncz z huliganskim zyciem.idz do spowiedzi,zrob sobie taki konkretny rachunek sumienia.zaplac zalegle alimenty,jesli one sa.jestes naprawde wspanialym chlopakiem i nie dawaj na zadna oprawe tym twoim kumplom cpunom bo oni tylko straca kase ktora jest szansa dla ciebie na normalne zycie.kibice WISŁOKI naprawde cie lubia.jesli chcesz zostac sponsorem to zapisz sie do klubu 100.bedzie naprawde super.sluchaj sebastian,ja wiem ze w zyciu wiele nabroiles ale zawsze mozesz byc pozadnym czlowiekiem.wierze w ciebie ze za pare lat zobacze cie pchajacego wozeczek a obok ciebie bedzie szla piekna dziewczyna.i mam nadzieje ze nie bedzie to wozeczek ze złomem...pozdrawiam

Neutralny 2019-03-17 23:14:24

Piłkarsko najlepsza drużyna w lidze. Widać trener Kantor to dobry fachowiec. Bramka na 3:0 piękna.

~anonim 2019-03-18 09:44:24

Kantor i Maciosek robia dobrą robotę mimo iż wielu chcialo by im sie noga powinęła.Powolutku do celu i nic nie zmieniać.Trybuny sa za wami a starym betonem sie nie przejmujcie bo dla nich powrotu na Parkową nie ma.Piekna frekwencja dobry wynik i ciekawa gra.Stowarzyszenie juz dzis przechodzi do historii tego klubu za to co udalo sie im zrobic w te trzy lata.Z poziomu zero jaki sięgła Wisloka za czasow Grabowskiego dziś wszystko powoli wraca do normy.Brawo Wy.

~anonim 2019-03-18 10:08:28

Na Wisłoce, grabowski się kręci, na mecze chodzi a pan staszka nauki pełnomocnik i zarazem prywatnie szewc pierwsza klasa w mieście nie widać i fankiKSW 100% , brak tej pięknej kobity małżonki staszka ...

irek 2019-03-18 14:29:22

Nie wiem skąd te kompleksy że ktoś knuje,ktoś się kręci jeszcze ktoś chce żeby się trenerom noga powinęła.Idąc na stadion chcę aby wisłoka wygrywała istniała i w miarę możliwości prosperowała.Czytam pod meczem poloni z igloopolem,następny zakompleksiony pisze że jakby polonia wykorzystała wszystko to było by 4-0,jakby babka miała.Przestańcie szukać drugiego dna i nie szukać wrogów do okoła.

xd 2019-03-18 16:03:50

Na Wisłoce więcej kibiców niż na Stali Rzeszów :D

Bodo 2019-03-18 17:29:44

Też chciałbym się dowiedzieć kogóż to stary beton chce forsować na prezesa,wczoraj na meczu widziałem p.Kryckiego prezesa igloopolu,może ktoś dopisze jakąś historię,o burmistrzu nie wspomnę ale też był.