2019-03-17 12:59:43

Igloopol Dębica urwał punkt w starciu z Polonią Przemyśl

Igloopol (niebieskie stroje) w Przemyślu pokazał charakter (fot. archiwum)
Podopieczni Bartosza Zołotara pokazali charakter w Przemyślu i zdołali odrobić straty w meczu z Polonią. Piłkarze Krzysztofa Łętochy znów stracili dwa punkty.

W pierwszej połowie oglądaliśmy tylko jedną bramkę i padła ona dosłonie w końcówce. Autorem jej był zawodnik Polonii Przemyśl, Kamil Kłusek który rzutem na taśmę wyprowadził miejscowych na prowadzenie.

Chwilę po przerwie było już 2-0, a Jakub Głuszko mógł cieszyć się z gola. Jak mawiał klasyk, 2-0 to niebezpieczny wynik i dwie minuty później kontaktową bramkę strzelił Mateusz Stańczyk.

Piłkarze Igloopolu Dębica nie poddawali się i dążyli do zdobycia wyrównującej bramki i to im się udało. W 72. minucie Dawid Rokita wyrównał stan rywalizacji i do końca muczu nie było nudy.

Ostatecznie wynik spotkania jednak nie uległ zmianie, a podopieczni Krzysztofa Łętochy mogą pluć sobie w brodę że stracili dwa punkty.

Polonia Przemyśl - Igloopol Debica 2-2 (2-0)

1-0 Kamil Kłusek (45)
2-0 Jakub Głuszko (50)
2-1 Mateusz Stańczyk (52)
2-2 Dawid Rokita (72)