2019-03-16 20:05:15

Sokół Kolbuszowa Dolna pokonał Stal Gorzyce i powiększył przewagę

Piłkarze Sokoła wygrali i powiększyli przewagę nad strefą spadkową (fot. archiwum)
Piłkarze Tomasza Rychla nie poszli za ciosem i przegrali z Sokołem Kolbuszowa Dolna 1-0. Zwycięska bramka padła w pierwszej połowie.

W spotkaniu dwóch beniaminków zobaczyliśmy tylko jedną bramkę która padła w 21. minucie. Wtedy to zawodnik Sokoła Kolbuszowa Dolna, Łukasz Gorzelany przymierzył z rzutu wolnego i pokonał Piotra Barana.

Piłkarze Stali Gorzyce starali się odrobić straty, jednak podopieczni Eugeniusza Sito dobrze się bronili i utrzymali jednobramkowe prowadzenie do końca meczu.