2019-03-12 15:24:42

Zagraj w Piłkarskiej Lidze Szóstek! Extraliga Rzeszów w marcu wraca do gry

Już 20 marca 2019 roku na orliki powraca Ogólnopolska Piłkarska Liga Szóstek Extraliga.pl. Rozgrywki Extraliga Rzeszów na wiosnę będą rozgrywane na boguchwalskim orliku w środy w godzinach wieczornych (17:30-22).
 
Extraliga wraca do gry. Już 20 marca rozpoczną się zmagania w Ogólnopolskiej Lidze Szóstek. Mecze rozgrywane będą na orliku w Boguchwale w środy w godzinach 17:30-22.
 
Po jesieni w Extralidze Rzeszów na czele znajduje się obecny mistrz Polski Extraliga.pl zespół Tęczy Wysock który zdobył 24 punkty. O trzy punkty mniej mają Kormed Lubaczów oraz Jedlicka Manufaktura Mebli.
 
Natomiast w 1 Extralidze fotel lidera piastuje Heiro 2 Dentar Rzeszów, który zgromadził 20 punktów po rundzie jesiennej. Drugie miejsce  zajmuje Okręgowa Izba Lekarska Rzeszów - 17 punktów. Natomiast na najniższym stopniu podium jest PV System Fotowoltaika Rzeszów z 16 punktami.
 
Na przełomie maja oraz czerwca zostanie rozegrany także Puchar Extraliga Rzeszów. Triumfator jak i zwyciężca Extraligi udadzą się w lipcu 2019 roku do Bydgoszczy na Mistrzostwa Polski gdzie główną nagrodą jest wycieczka na mecz topowej europejskiej drużyny. Szacowany kosz wyjazdu to 15 tyś złotych. Z takiej okazji skorzystała drużyna Tęczy Wysock, która jutro obejrzy z trybun Camp Nou spotkanie 1/8 ligi mistrzów pomiędzy Barceloną a Olimpique Lyon.
 
Organizatorzy posiadają jeszcze 2 wolne miejsca w 1 Extralidze.  Zgłoszenia oraz więcej informacji u Daniela Moskala pod numerem telefonu 503 954 173 lub mailowo dan.mos@interia.pl możliwy jest również kontakt przez  www.facebook.com.ExtraligaRzeszow

Czytaj także

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 2

Rozwiąż działanie =

Zawodnik 2019-03-12 16:24:07 1 3

Zdecydowanie najlepsza organizacyjnie liga w Rzeszowie.Pozdrawiam organizatorów i uczestników.

~anonim 2019-03-15 07:21:08 0 1

Hahahha w czym najlepsza? Obok ligi futsalu rzeszów, ligi czudeckiej czy największej ligi firm Rzeszów ta liga Pana Moskwy organizacyjnie nawet nie stała.

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem