2011-11-20 13:48:42

II liga: Porażka Resovii w Niepołomicach

W ostatnim tegorocznym meczu II ligi grupy wschodniej Resovia Rzeszów uległa w podkrakowskich Niepołomicach miejscowej Puszczy 0-2.

Pierwsza część gry zakończyła się bezbramkowym remisem, choć obie drużyny miały okazje do objęcia prowadzenia. Arbiter nie uznał m.in bramki zdobytej przez Sebastiana Hajduka.

Tuż po przerwie gospodarze ruszyli do ataku, co fatalnie skończyło się dla Pasiaków - w ciągu trzech minut rzeszowianie stracili dwie bramki. Najpierw Marcina Pietrykę pokonał Marek Mizia, a następnie Dawid Kałat ustalając wynik spotkania.

PUSZCZA NIEPOŁOMICE - RESOVIA RZESZÓW 2-0 (0-0)