2019-03-12 10:30:35

Rafał Domaradzki odszedł z Ekoball Stali Sanok. Będzie grał w trzeciej lidze

Rafał Domaradzki podjął studia w Krakowie i będzie grał w Wiślanach Jaśkowice. (fot. esanok.pl)
Rafał Domaradzki na zasadzie transferu definitywnego przeniósł się z Ekoball Stali Sanok do Wiślan Jaśkowice. 19-latek zdążył już zadebiutować w trzecioligowcu.
 
Rafał Domaradzki będzie grał w Wiślanach Jaśkowice. 19-latek zagrał w wygranym meczu Wiślan z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Domaradzki pojawił się na boisku w końcówce meczu. W poprzedniej rundzie Rafał Domaradzki był wyróżniającym się zawodnikiem Ekoball Stali Sanok.
 
– Studiuję w Krakowie i jest to decyzja w pewnym sensie podyktowana podjęciem nauki. Jest to też chęć sprawdzenia się na wyższym szczeblu. Zobaczymy co ta runda pokaże. Na pewno będę walczył o pierwszy skład, bo nie przyszedłem siedzieć na ławce. Drużynie z Sanoka życzę powodzenia i awansu do III ligi – powiedział 19-latek dla portalu esanok.
 
Rafał Domaradzki jest wychowankiem Stali Sanok. Jednak jego kariera seniorska kojarzona jest głównie z LKS-em Pisarowce. W poprzedniej rundzie po fuzji LKS-u ze Stalą Sanok wrócił do Sanoka. Wystąpił w 16 meczach i zdobył 4 bramki w rozgrywkach 4 ligi podkarpackiej.

Czytaj także

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem