2019-03-10 17:10:11

Remis Wisły Sandomierz z Wisłą Puławy

Wisła Sandomierz podzieliła się punktami z imienniczką z Puław (fot. Radosław Kuśmierz)
Obie Wisły na inauguracje wiosny podzieliły się punktami. Podopiecni Dariusza Pietrasiaka sprawili niespodziankę swoim kibicom.

Początek spotkania należał do Wisły Sandomierz, bowiem mieli dwie bardzo dogodne okazje, lecz defensywa gości oddaliła zagrożenie. Po tym czasie to piłkarze Wisły Puławy dominowali na boisku.

Dominacja utrzymała się do końcówki pierwszej odsłony. Kamil Bętkowski ruszył z kontrą i defensywa gości wybiła piłkę na aut. Chwilę później idealne zagranie popularnego "Koli" wykorzystał Patryk Wilk i było 1-0.

Po przerwie to podopieczni Jacka Magnuszewskiego ponownie kontrolowali grę i szukali wyrównującgo trafienia. Piłkarze z Sandomierza jednak nie dawali za wygraną i kilka razy zmusili Mateusza Zajace do interwencji.

Radość podopiecznych Dariusza Pietrasiaka trwała do 86. minuty, wtedy to skapitulował Stanisław Wierzgacz, a Michał Zuber cieszył się z gola. Obu drużyn remis nie zadowalał i żadna nie odstawiała nogi. W końcówce wynik meczu mogli ustalił Piotr Poński i Kacper Rop, lecz golkiper puławian był górą.