2019-03-09 17:45:28

Izolator Boguchwała lepszy od Piasta Tuczempy. Gol Patryka Zielińskiego w doliczonym czasie

Gol Patryka Zielińskiego w doliczonym czasie gry zadecydował o wygranej Izolatora Boguchwała z Piastem Tuczempy. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2-1.

Wicelider rozgrywek 4 ligi podkarpackiej był o włos od utraty punktów, ale ostatecznie zgarnął pełną pulę. Bohaterem miejscowych był Patryk Zieliński, zdobywca obydu goli.

Wszystkie bramki w tym spotkaniu padły dopiero po przerwie. Izolator Boguchwała wyszedł na prowadzenie w 54. minucie. Właśnie wtedy na listę strzelców wpisał się popularny "Zielak".

Gracze Piasta Tuczempy jednak nie poddawali się. Na 12 minut przed końcem pojedynku do wyrównania doprowadził Kamil Aab i zrobiło się bardzo ciekawie.

Miejscowi w końcówce atakowali i w końcu przyniosło to efekt. Patryk Zieliński ustalił wynik spotkania na 2-1 dla "Izolacji" w dolicznym czasie gry.

1-0 Patryk Zieliński (54)
1-1 Kamil Aab (78)
2-1 Patryk Zieliński (90+3)