2019-03-03 18:33:00

SPARING: Ostatki Karpat Krosno. Wygrana z MKS Błękitni Ropczyce

(fot. archiwalne, Karol Słomka/Karpaty Krosno)
Karpaty Krosno pokonały MKS Błękitnych Ropczyce 1-0 w ostatnim przed rundą wiosenną IV ligi podkarpackiej sparingu. O zwycięstwie karpaciarzy zadecydowała bramka zdobyta w drugiej połowie spotkania.

Pierwsza część spotkania nie przyniosła goli. Jedynego, w 65.minucie, zdobył Marek Zięba, który wszedł na boisko w miejsce Marka Fundakowskiego.

Karpaty Krosno wiosnę w IV lidze podkarpackiej rozpoczną 9 marca. Podopieczni Dariusza Jęczkowskiego udadzą się do Gorzyc, aby zmierzyć się z tamtejszą Stalą.

MKS Błękitni Ropczyce kolejną rundę zainaugurują tego samego dnia, na własnym boisku. Ich przeciwnikiem będzie Ekoball Sanok.

MKS Błękitni Ropczyce - Karpaty Krosno 0-1 (0-0)

0-1 Marek Zięba (65)

Karpaty Krosno: Krawczyk (Żytniak), Gierlasiński, Groborz (Burka (Półchłopek)), Śliwiński, Sikorski, Król, Knap, Stasz (Kasperkowicz), Brożyna, Fundakowski (Zięba), Kowalski (Wojtasik)

MKS Błękitni Ropczyce: Albrycht - M.Kot ('30 Hirka), Zawodnik testowany, Waszczuk, Świętoń (46' Kukla) - Siepierski, T.Kot (55' Majcher), Sulisz (46' Kalin), Orzech (60' Bieniek) - Ł.Kosiba, Wiktor (46' Darłak)