2019-03-02 21:02:50

SPARING: Strzelanina u "Morsów". Igloopol Dębica zremisował z Unią Tarnów

i(gloopol.info/ archiwum)
Aż sześć bramek zobaczyli kibice zgromadzeni na stadionie w Dębicy. Miejscowy Igloopol zremisował z Unią Tarnów 3-3. Co ciekawe, gospodarze po pierwszej połowie przegrywali 0-3.

Premierowa częśc spotkania to dominacja Unii Tarnów. Bramki dla gości strzelili Piotr Drozdowicz, oraz dwie Artur Biały. W drugich czterdziestu pięciu minutach "Morsy" wróciły do gry. Gole zdobyli Marcin Janus, Kamil Rokita i Piotr Pyskaty, który ustalił ostatecznie wynik spotkania.

Sebastian Wanat, który znajdował się na oku m.in od Błękitnych Ropczyce, ostatecznie pozostanie w Igloopolu Dębica na rundę wiosenną IV ligi podkarpackiej.

Igloopol Dębica - Unia Tarnów 3-3 (0-3)

0-1 Piotr Drozdowicz
0-2 Artur Biały
0-3 Artur Biały
1-3 Marcin Janus
2-3 Kamil Rokita
3-3 Piotr Pyskaty

Unia Tarnów: Andrzej Łukasik (45’ Łukasz Lisak) - Jacek Malisz (45’ Tomasz Bil) Robert Witek (65’ Jacek Malisz) Paweł Węgrzyn (65’ Patryk Orlik) - Kamil Tyrka (45’ Kamil Kasprzykowski) Marcel Tyl (70’ Piotr Drozdowicz) Patryk Orlik (45’ Mateusz Nowak) Kacper Nytko (45’ Szymon Adamski) - Piotr Drozdowicz (45’ Dominik Wardzała) Łukasz Popiela (45’ Damian Bachara) Artur Biały (45’ Maksymilian Starzyk)