2019-03-02 13:43:11

SPARING: Ostatni test Stali Rzeszów. Zwycięstwo nad Sokołem Kolbuszowa Dolna

(fot. archiwalne)
Stal Rzeszów w ostatnim sparingu przed rozpoczęciem rundy wiosennej w III lidze grupie IV pokonała Sokoła Kolbuszowa Dolna 4-0. O rozmiarze zwycięstwa zdecydowała druga połowa.

Na boisku w Kolbuszowej Dolnej strzelanie rozpoczęło się w 40. minucie, kiedy bramkarza gospodarzy pokonał najskuteczniejszy zawodnik Stali Rzeszów w ubiegłej rundzie - Tomasz Płonka.

Pięć minut po rozpoczęciu drugiej części gry na 2-0 podwyższył Grzegorz Goncerz. Ten sam zawodnik, po dziesięciu minutach, mógł dopisać przy swoim nazwisku kolejną bramkę. Wynik na 4-0 dla dości ustalił w doliczonym czasie gry kapitan Stali - Wojciech Reiman.

Podopieczni Janusza Niedźwiedzia rozgrywki ligowe w nowej rundzie rozpoczną już za tydzień. Zmierzą się oni na wyjeździe z Wólczanką Wólka Pełkińska.

Sokół Kolbuszowa Dolna - Stal Rzeszów 0-4 (0-1)

0-1 Tomasz Płonka (40')
0-2 Grzegorz Goncerz (50')
0-3 Grzegorz Goncerz (60')
0-4 Wojciech Reiman (90')

Stal Rzeszów: Otczenaszenko (77. Sebastian Nowak) - Głowacki, Cyfert (46. Szeliga), Kostkowski (72. Basista), Trznadel (72. Sierant) - Adam Nowak (46. Kobusiński), Mozler, Nawrot, Sierant, Płonka (72. Reiman), Goncerz (72. Olejarka)