2011-11-13 15:02:22

II liga: 7 bramek w meczu Garbarnia - Stal Rzeszów

Stal Rzeszów przegrała kolejny ligowy pojedynek ulegając na Suchych Stawach w Krakowie ostatniej w tabeli Garbarni 3-4.

Pierwszą bramkę rzeszowianie stracili już w szóstej minucie gry po uderzeniu Marcina Siedlarza. Kolejna bramka padła z rzutu karnego, który wykorzystał Bartosz Praciak.

Chwilę później kontaktową bramkę dla Stali strzelił Andreja Prokić, jednak tuż przed przerwą Wietechę po raz drugi tego dnia zaskoczył Praciak.

Po przerwie Stal zaatakowała, czego efektem był rzut karny wykorzystany przed Piotra Dudę.

Niestety przy stanie 3-2 czerwoną kartkę otrzymał zawodnik Stali Szymon Solecki, co wykorzystali gospodarze wychodząc po raz kolejny na dwubramkowe prowadzenie.

W samej końcówce biało-niebiescy zdołali jeszcze wywalczyć kolejny rzut karny pewnie wykonany przez Wojciecha Reimana.

GARBARNIA KRAKÓW - STAL RZESZÓW 4-3 (3-1)
Bramki: Marcin Siedlarz (6), Praciak (25-k., 43), Fedoruk (71) - Prokić (30), Duda (48-k.), Reiman (90-k.)

Garbarnia: Żylski - Stokłosa, Piszczek, Pluta, Cygal - Zelek, Sepioł (76. Kalemba), Marcin Siedlarz, Fedoruk - Rado (71. Chodźko), Praciak.

Stal: Wietecha - Konrad Hus, Czarny, Duda, Solecki - Margol, Jędryas (30. Krauze, 80. Florian), Reiman, Lisańczuk - Prokić, Maca (82. Krzysztoń).

Sędziował: Marcin Michał Woś z Zamościa. Żółte kartki: Zelek, Rado - Reiman, Czarny. Czerwona kartka: Solecki (55. Stal - za faul). Widzów: 100.

źródło: własne / pilka.stal.rzeszow.pl