2011-11-05 15:41:43

II liga: Tomasz Ogar załatwił "Stalówkę"

Okocimski Brzesko pokonał Stal Stalową Wolę 2-0 w meczu II ligi wschodniej. Obydwa gole dla "piwoszy" zdobył Tomasz Ogar.

Gracze Stali Stalowa Wola nie sprostali liderowi. Okocimski wygrał ze "Stalówką" 2-0.

W pierwszej połowie bramki nie padły, choć obydwa zespoły stworzyłī sobie kilka dogodnych okazji.

W drugiej połowie z dobrej strony pokazał się Tomasz Ogar, który strzelił obydwa gole dla Okocimskiego - pierwszego chwilę po przerwie, a drugiego pod koniec meczu.

OKOCIMSKI BRZESKO - STAL STALOWA WOLA 2-0 (0-0)
Bramki: Ogar 2 (48, 78)

Okocimski: Mieczkowski - Pawłowicz, Urbański, Jacek, Szymonik - Dynarek, Litwiniuk (86. Litwiniuk), Oświęcimka (67. Wojcieszyński), Darmochwał (88. Wieczorek) - Trznadel (78. Baliga), Ogar.

Stal: Dydo - Demusiak, Żmuda, R. Turczyn (53. Gęśla), B. Turczyn - Walaszczyk, Horajecki, Skórski, Lewandowski - Fabianowski, Białek.

Sędziował: Tomasz Kowalczyk z Piotrkowa Trybunalskiego. Żółte kartki: Mieczkowski, Urbański, Wojcieszyński - Walaszczyk.

Źródło: własne / okocimski.com