2019-02-21 13:32:51

sparing: Stal Stalowa Wola - Wólczanka Wólka Pełkińska 4-3

Michał Mistrzyk zdobył jedną z bramek dla drugoligowca (fot. Radosław Kuśmierz)
Stalówka zrewanżowała się Wólczance za grudniową porażkę. Trener drugoligowca dał pograć wszystkim zawodnikom.

Piłkarze Stali Stalowa Wola wynik spotkania otworzyli już w 13. minucie, a na listę strzelców wpisał się Andrzej Trubeha. Zawodnik ten po cichu staje się małym wygranym zimowych przygotowań. Drugoligowiec nie zatrzymywał się i dominował nad zespołem Wólczanki Wólka Pełkińska.

Drugie trafienie dla Stalówki padło w 32. minucie, a z gola cieszył się Grzegorz Janiszewski. Do przerwy więcej bramek nie padło.

Po zmianie stron podopieczni Wojciecha Fabianowskiego szybko podwyższyli prowadzenie, a bramkę zdobył Michał Kitliński. Podrażnieni podopieczni Marka Rybiewicza szybko strzelili na 3-1, zaś pięć minut później Krzysztof Pietluch zdobył kontaktową bramkę.

Radość Wólczanki zbyt długo nie trwała bowiem po dwóch minutach na 4-2 podwyższył Michał Mistrzyk. Wynik spotkania ustalił Kacper Czajkowski, który w zamieszaniu podbramkowym wpakował piłkę do własnej siatki.

Stal Stalowa Wola - Wólczanka Wólka Pełkińska 4-3 (2-0)

4-3 Kacper Czajkowski (78-samobójcza)

Stal Stalowa Wola: Łukasz Konefał - Adam Waszkiewicz, Grzegorz Janiszewski, Kacper Śpiewak, Wiktor Stępniowski, Patryk Marut, Kacper Urban, Piotr Mroziński, Łukasz Pietras, Karol Dziopak, Andrzej Trubeha oraz Krystian Kalinowski, Maciej Siudak, Maciej Wieprzęć, Kacper Czajkowski, Szymon Jarosz, Bartosz Sobotka, Michał Mistrzyk, Szymon Jopek, Przemysław Stelmach, Michał Kitliński, Sebastian Łętocha

Wólczanka Wólka Pełkińska: Damian Smoleń - Michał Bury, Krystian Wrona, Adrian Kajpust, Michał Mazurek, Kamil Bała, Marek Gwóźdź, Wołodymyr Chorolśkyj, Mateusz Podstolak, zawodnik testowany, Krzysztof Pietluch.