2011-10-29 17:55:44

II liga: Resovia rozgromiła Motor Lublin

Piłkarze Resovii rozgromili wicelidera. Motor Lublin przegrał w Rzeszowie aż 0-4.

Gracze Marcina Jałochy w pięknym stylu ograli Motor Lublin.

Prowadzenie dla rzeszowskiej drużyny zdobył już w 7. minucie Dariusz Kantor i do przerwy nasz zespół prowadził jednym golem.

W drugiej połowie w zamieszaniu podbramkowym piłkę do własnej siatki wbił Damian Falisiewicz.

W końcówce kolejnym trafieniem popisał się Dariusz Kantor, a wynik spotkania na 4-0 dla "pasiaków" ustalił w doliczonym zasie Piotr Piechniak.

RESOVIA RZESZÓW - MOTOR LUBLIN 4-0 (1-0)
Bramki: Kantor 2 (7, 78), Falisiewicz (60-samobójcza), Piechniak (90+2).

Resovia: Pietryka - Krzak, Bogacz, Nikanowycz, Szkolnik - Ogrodnik (85. Kot), Juszkiewicz, Chrabąszcz, Kwiek (62. Piechniak) - Kantor (81. Twardowski), Hajduk.

Motor: Oszust - Młynarski (73. Tomczuk), Falisiewicz, Karwan, Dykyj - Popławski, Batata, Niżnik, Litun (32. Temeriwskyj) - Szpak (58. Górniak), Prędota.

Sędziował: Marcin Szrek z Kielc. Żółte kartki: Batata, Falisiewicz. Widzów: 1500.

źródło: własne / resovia.info