2019-02-09 21:10:21

Sparing: Wisła Sandomierz pokonała MKS Orzeł Przeworsk

Wisła Sandomierz zwyciężyła w meczu sparingowym Orzeł Przeworsk 3-1. Czwartoligowy zespół z Przeworska nie dorównał sile trzecioligowca w Staszowie. Pojedynek zakończył się wygraną Wisły. W sparingu Sandomierz miał okazję do przetestowania 2 zawodników. Byli to Emil Więcek i Marcin Dec, obaj na pozycji pomocnika.

Pierwsze gole padły już w 20 minucie. Na początku celnie do bramki, z rzutu karnego, strzelił Piątkowski. Długo nie trzeba było czekać na wyrównanie wyniku. Również po karnym w zaledwie 2 minuty Orzeł doprowadził do remisu. Kolejna branka dla Wisły natomiast padła w 27 minucie, jej autorem był Rop. W samej końcówce ostatniego gola, kończącego mecz dla drużyny gości strzelił Pasternak.

Orzeł Przeworsk - Wisła Sandomierz 1-3 (1-2)

0-1 - Piątkowski
1-1 - Strączek