2019-02-07 12:52:00

Sebastian Dziedzic będzie grał w Avii Świdnik

Sebastian Dziedzic zamienia Podhale Nowy Targ na Avię Świdnik. (fot. Avia Świdnik)
Sebastian Dziedzic będzie grał w Avii Świdnik. 25-letni zawodnik to wychowanek Resovii, z Avią podpisał pół roczny kontrakt.
 
Sebastian Dziedzic po 1,5 roku gry w Podhalu Nowy Targ zmiania otoczenie. Teraz będzie występował w Avii Świdnik. 25-latek z ekipą ze Świdnika podpisał umowę do konca sezonu 2018/19.
 
– Miałem kilka ofert, ale zdecydowałem się na transfer do Avii – mówi Sebastian Dziedzic cytowany przez oficjalny portal Avii Świdnik.
 
Dziedzic w przeszłości grał w Resovii, której jest wychowankiem. Ponadto występował w JKS-ie Jarosław oraz Podhalu Nowy Targ. W poprzedniej rundzie wystąpił w 16 meczach 3 ligi gr. IV i zdobył trzy bramki.
 
– Avia Świdnik poukładany, dobrze zorganizowany klub. Chcę z nowym zespołem osiągnąć jak najlepszy wynik sportowy. Konkurencja w ataku jest spora, ale zrobię wszystko, by trener stawiał właśnie na mnie - kończy 25-latek.
 
 

Czytaj także

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

ŚRD 2019-02-07 17:22:52 8 0

Trzymamy kciuki za wszystkich Resoviaków!

ŚRD 2019-02-07 17:22:52 8 0

Trzymamy kciuki za wszystkich Resoviaków!

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem