2019-01-31 10:00:31

sparing: Wisłoka Dębica - Błękitni Ropczyce 4-0

Wisłoka pewnie pokonał Błękitnych Ropczyce (fot. archiwum)
Wisłoka wciąż na fali. Podopieczni Dariusza Kantora pokonali Błękitnych Ropczyce 4-0 pomimo absencji kilku zawodników.

Wynik meczu na korzyść Wisłoki Dębica otworzył w 20. minucie Sebastian Fedan, pokonując golkipera Błękitnych Ropczyce. Do przerwy więcej bramek już nie było

Po zmianie stron, szkoleniowiec Wisłoki, Dariusz Kantor zrobił kilka roszad w składzie. Drugie trafienie dla lidera czwartej ligi padło w 55. minucie za sprawą Tomasza Baryczy.

Siedem minut później na 3-0 podwyższył Kamil Rębisz. Rezultat meczu na 11 minut przed końcem spotkania ustalił Dawid Fryz.

Wisłoka Dębica - Błękitni Ropczyce 4-0 (1-0)

1-0 Sebastian Fedan (20)
2-0 Tomasz Barycza (55)
3-0 Kamil Rębisz (62)
4-0 Dawid Fryz (79)

Wisłoka Dębica: Łyczko - Król, Remut, Nabożny, Kępa, Fedan, Sysło, testowany1, Sojda, testowany2, Rębisz oraz Dybski, Cabała, Hus, Bożek, Pęcak, Pulak, Kwiatek, Fryz, Barycza, Wrzosek.