2019-01-30 20:28:41

sparing: Stal Stalowa Wola - Stal Gorzyce 3-0

Stalówka nie miała problemów z pokonaniem Stali Gorzyce (fot. Radosław Kuśmierz)
W drugim dzisiejszym sparingu, grająca mocno odmłodzonym składem Stalówka pokonała czwartoligową Stal Gorzyce 3-0.

Stal Stalowa Wola pokonała Stal Gorzyce 3-0. Trener Wojciech Fabianowski dał w tym meczu szansę pokazania się juniorom. Ponadto na boisku można było zobaczyć Szymona Jopka, który był ostatnio kontuzjowany.

Pierwsza bramka dla drugoligowca padła w 30. minucie, a jej autorem był Kacper Urban. Trzy minuty później było już 2-0, a z trafienia cieszył się wyżej wymieniony Szymon Jopek.

Wynik meczu w 40. minucie ustalił Kacper Urban, dla którego było to drugie trafienie.

Stal Stalowa Wola - Stal Gorzyce 3-0 (3-0)

1-0 Kacper Urban (30)
2-0 Szymon Jopek (33)
3-0 Kacper Urban (40)

Stal Stalowa Wola: Siudak - Wieprzęć, Stępniowski, Mazurek, Czerepak, Piotrowski, Chmura, Jopek, Myszak, Moskal, Urban oraz Moskal, Dąbek, Adamczyk, Buczek, Kaleta, Bosak, Gnatek, Lebioda, Kuchyt.